Naši lektořiŽaneta Vítová, DiS. – VÝUKA HRY NA AKORDEON
Je aktivní hudebnice zabývající se klasickou hudbou, free jazzem a volnou improvizací.  Vystupuje s uskupeními Dust in the Groove, ConTRIOlogy a v duu
se zpěvačkou Annou Matvia.
Spolupracuje s nezávislým brněnským souborem Opera Diversa a Haus opera. Jako akordeonistka hrála v opeře Powder her face s operou Janáčkova divadla a také v divadle Reduta (O Nevyřáděném dědečkovi, Hoří v sadě).
Mimo hudební odvětví se zabývala též pedagogikou adětmi předškolního věku v lesní mateřské školce v Bílovicích nad Svitavou a také soukromým vyučováním akordeonu.

žaneta vítová

ArtistMgr. Kateřina Sluková – VÝUKA ZPĚVU

Pochází z Ostravy. Po studiu na Filozofické a Pedagogické fakultě Ostravské univerzity působila v operním souboru Národního divadla moravskoslezského. Mimo NDM se věnovala také koncertní sólové a sborové činnosti. Vystupovala v Dánsku, Švédsku, Rakousku,Itálii,Izraeli,Irsku, Francii, Španělsku. Spolupracovala s dirigenty, jako je Paolo Gatto, Petr Kotík, Franz Brüggen, Oliver Dohnányi a mnoha dalšími. Působila v tělesech Moravský komorní sbor, Pražský komorní sbor, Canticum Ostrava a dalších. Jako sbormistryně vedla dětský pěvecký sbor a pořádala hudební tábory pro děti. Věnuje se organizaci veřejných koncertů klasické hudby, vede pěvecké kurzy pro zpěváky i nezpěváky. Je držitelkou akreditovaných seminářů MŠMT jako lektorka hlasové techniky mluveného a pěveckého projevu:“ Cesta správného nastavení hlasu“, „Učme děti zdravě zpívat“, „Pěvecká technika a důležitost dechové opory“, „Metodika zpěvu I. a II.“Technika zpěvu a práce s hlasem v MŠ“. Působí jako odborný lektor hlasové techniky Hudebního sdružení gymnázia Jihlava. Spolupracuje se vzdělávacími agenturami v celé ČR a vyučuje sólový zpěv ve třech krajích.

https://www.vokalsystem.cz/